A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Делятинський ліцей №3
Делятинської селищної ради

Засідання методичного об'єднання керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти

Дата: 16.02.2023 20:09
Кількість переглядів: 20

В рамках роботи Асоціації керівників закладів освіти громад  16 лютого 2023 року в Делятинському ліцеї √3  відбулося засідання методоб'єднання керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти.
    На засідання були запрошені та взяли участь в роботі  начальник Надвірнянського районного управління головного управління в Івано-Франківській області Гурмак Іван Григорович та начальник відділу освіти,культури,молоді та спорту Делятинської селищної ради Гаврилюк Михайло Миколайович.
Учасники засідання  обговорили проблеми організації гарячого харчування в закладах освіти відповідно до Порядку організації харчування в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку,затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року √305.
З метою підвищення рівня професійної майстерності,розвитку професійної компетентності керівників  закладів освіти,формування мотивації до вироблення системи самовдосконалення та професійного розвитку керівників закладів освіти
було проведено практичне заняття з використанням ігрової технології. "Хрестики-нулики".
Учасники засідання мали змогу практично вирішувати проблемні питання  діяльності і розвитку освітніх закладів, розв'язувати непрості педагогічні ситуації,обмінятися досвідом.
 Зустріч очільників освітніх закладів  була цікавою і плідною.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень